Leírás
A Shimano XTR HB‑M9210‑B egy Boost 110 x 15 mm E‑Thru első kerékagy, amely a Shimano eddigi legmegbízhatóbb és legfinomabban gördülő dizájnját képviseli. Rozsdamentes acél patroncsapágyakkal rendelkezik, melyek előfeszítés‑állítással felszereltek, és új tömítési rendszerének köszönhetően jelentősen csökkenti a gördülési ellenállást valamint fokozza a stabilitást. A többrétegű, karbantartást megkönnyítő konstrukciónak köszönhetően ideális választás könnyebb XC, enduro vagy trail kerékszettekhez.
- A rozsdamentes acél patroncsapágyak előfeszítés‑állítással sima, egyenletes gördülést biztosítanak, minimális ellenállással.
- Az új tömítéstervezés javítja a por és víz elleni védelmet, növelve a tartósságot és élettartamot.
- A Boost 110 x 15 mm E‑Thru tengely növeli a merevséget, javítva a kormányozhatóságot.
Paraméterek
| Helyzet | Első |
| Tengelyrögzítés | Átütőtengelyes |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | MTB |
| Villasaru-távolság | 110 mm |
| Átütőtengely átmérő | 15 mm |
| Karima távolság | 70.2 mm |
| Karima átmérő | 52.8 mm |
| P. C. D. | 44 mm |
| Aszimmetria | 5.4 mm |
| Súly | 121 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!