Paraméterek
| Helyzet | Első |
| Tengelyrögzítés | Átütőtengelyes |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | MTB |
| Villasaru-távolság | 110 mm |
| Átütőtengely átmérő | 15 mm |
| Karima távolság | 62.8 mm |
| Karima átmérő | 51 mm |
| P. C. D. | 45 mm |
| Aszimmetria | 3.7 mm |
| Súly | 158 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!