Paraméterek
| Helyzet | Első |
| Tengelyrögzítés | Csavaros |
| Féktípus | Felnifékes |
| Felhasználás | Országúti |
| Villasaru-távolság | 100 mm |
| Karima távolság | 74.0 mm |
| Karima átmérő | 46 mm |
| P. C. D. | 38 mm |
| Aszimmetria | 0 mm |
| Súly | 203 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!