Leírás
Jellemzők:
- SAINT M820 széria
- Könnyebb csapágyas konstrukció
- Nem lazuló záróanya
- Kónuszos csapágyazás, hagyományos golyóscsapágy, állítható csapágy
- Rendkívül finom gördülés
- Kifejezetten tartós
- Könnyű karbantarthatóság
- Villasaru távolság: 110 mm
- P.C.D.: 52 mm
- Peremtávolság: 61.6 mm
- Küllőlyuk átmérő: 59.6 mm
- Offset: 5.6 mm
- Átlagos súly: 202 g
Paraméterek
| Helyzet | Első |
| Tengelyrögzítés | Átütőtengelyes |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | MTB |
| Villasaru-távolság | 110 mm |
| Átütőtengely átmérő | 20 mm |
| Karima távolság | 61.6 mm |
| Karima átmérő | 59.6 mm |
| P. C. D. | 52 mm |
| Aszimmetria | 5.6 mm |
| Súly | 202 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!