Leírás
- Stabil pedálozás hatékonyan
- Az erejének és a könnyű súlyának egysége
- Széles tartomány, alacsony áttétel és megfelelő sebességfokozat a 27,5/29-es kerekű kerékpárosok számára
- Press-fit és menetes középcsapágy kompatibilis
- Széles körű használathoz az aszfaltozott úttól a meredek hegyvidékig
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Hátsó fokozatok | 10 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/73 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 50 mm |
| P. C. D. | 96/64 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 177 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!