Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Hátsó fokozatok | 8 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/70 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 43.5 mm |
| P. C. D. | 110 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 150 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!