Paraméterek
| Felhasználás | Általános |
| Hátsó fokozatok | 11/10/9 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/70 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 50 mm |
| P. C. D. | 110 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 152 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!