Leírás
- Kiváló árú hajtókar a váltási teljesítmény feláldozása nélkül
- Elérhető árú 10 fokozatú hajtómű
- 10-fokozatú HG-X
- 2 darabból álló hajtómű
- Elérhető árú 10 fokozatú hajtómű
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Hátsó fokozatok | 10 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/70 mm |
| Fogaskerék karok | 5 |
| Láncvonal | 43.5 mm |
| P. C. D. | 110 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 150.3 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!