Paraméterek
| Helyzet | Hátsó |
| Tengelyrögzítés | Átütőtengelyes |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | Általános |
| Sebességszám | 12 |
| Villasaru-távolság | 148 mm |
| Átütőtengely átmérő | 12 mm |
| Karima távolság | 61.45 mm |
| Karima átmérő | 59.3/60.3 mm |
| P. C. D. | 50.5/51.5 mm |
| Aszimmetria | 7.6 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!