Leírás
- DEORE T610 széria
- 8/9/10 sebességes rendszerekkel kompatibilis
- Elsősorban sport MTB és trekking használatra
- Kiváló minőségű tömítéssel
- Tartós és megbízható
- Könnyű karbantarthatóság
Paraméterek
| Helyzet | Hátsó |
| Tengelyrögzítés | Gyorszáras |
| Féktípus | Felnifékes |
| Felhasználás | Trekking |
| Sebességszám | 11/10/9/8 |
| Villasaru-távolság | 135 mm |
| Gyorszár hossz | 168 mm |
| Karima távolság | 59.2 mm |
| Karima átmérő | 53.8 mm |
| P. C. D. | 44/45 mm |
| Aszimmetria | 7.8 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!