Paraméterek
| Helyzet | Hátsó |
| Tengelyrögzítés | Gyorszáras |
| Féktípus | Tárcsafékes - 6 csavaros |
| Felhasználás | Általános |
| Sebességszám | 11/10/9/8/7 |
| Villasaru-távolság | 135 mm |
| Gyorszár hossz | 173 mm |
| Karima távolság | 54.5 mm |
| Karima átmérő | 70.6 mm |
| P. C. D. | 61.7 mm |
| Aszimmetria | 6.1 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!