Paraméterek
| Helyzet | Hátsó |
| Tengelyrögzítés | Gyorszáras |
| Féktípus | Tárcsafékes - 6 csavaros |
| Felhasználás | MTB |
| Sebességszám | 11/10/9/8 |
| Villasaru-távolság | 135 mm |
| Gyorszár hossz | 146 mm |
| Karima távolság | 57.1 mm |
| Karima átmérő | 70.6 mm |
| P. C. D. | 61 mm |
| Aszimmetria | 6.8 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!