Leírás
Gyors és könnyű, a SPEEDER az országúti kerékpárjaink génjeit örökölte. A geometria nagyobb stabilitást nyújt a meghosszabbított vázhossz révén, miközben egyenesebb, kényelmesebb üléspozíciót kínál. A sportos, mégis kényelmes kialakítás, a lapos kormány és az erőteljes tárcsafékek teszik ideálissá gyors ingázáshoz vagy edzésekhez. A szélesebb gumik és a nagyobb abroncstér tovább növelik a kényelmet, és extra tapadást biztosítanak, amikor igazán számít. A Road.cc a SPEEDER 900-at "kiváló gyors, flat kormányos országúti kerékpárként" értékelte, míg a 200-at "élvezetes, fitnesshez, ingázáshoz és mindennapi tekerésekhez ideális bringaként" dicsérte.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | SPEEDER LITE III |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 50 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | MERIDA Speeder CF2 |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano TY301 |
| Hajtómű fogszám | 48-38-28T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Sunrace CSM558 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | Sunrace CN-M84 |
| Pedál | VP VPE-891 |
| Középcsapágy | FSA TH-7420ST |
| Első váltó | Shimano TY601 |
| Hátsó váltó | Shimano Acera-Altus |
| Váltókar | Shimano Altus |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| Fékkar | Shimano MT200 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA Comp TK |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 600 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | MERIDA Comp CC |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 80 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | MERIDA M2331 |
| Markolat | MERIDA Comp EC |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA Comp SL |
| Nyeregcső | MERIDA Comp CC |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Maxxis Detonator |
| Első gumi fajta | Drótperemes |
| Első gumi méret | 700 x 32C |
| Hátsó gumi | Maxxis Detonator |
| Hátsó gumi fajta | Drótperemes |
| Hátsó gumi méret | 700 x 32C |
| Felni | MERIDA Comp SL |
| Első agy | Shimano HB-QC300 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano FH-QC300-HM |
| Hátsó agy méret | 135 x 9mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Súly | 11 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!