Leírás
A hajtásrendszerek a versenykerékpároktól származnak, de a mély, ívelt sportkormány helyett egyenes kormányt használunk, mely kényelmesebbé teszi az üléspozíciót.
A biztonságérzetet a hidraulikus tárcsafékek nyújtják, amelyek gyorsan és hatékonyan fognak, hogy gyorsan reagálhassanak a közúti forgalomban előforduló váratlan helyzetekre.
A keskeny, villámgyors külső gumik minimális gördülési ellenállást és kiváló gyorsulást biztosítanak.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 55 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa típus | Merev villa |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SHIMANO Tiagra FC-4700 |
| Hajtómű fogszám | 50-34T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | SHIMANO CS-HG500 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-HG54 |
| Pedál | ATB Alu Comp Reflex |
| Első váltó | Shimano Tiagra FD-4700 |
| Hátsó váltó | SHIMANO Tiagra RD-4700 |
| Váltókar | Shimano Tiagra SL-4700 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T275 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Fékkar | Tektro HD-T275 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | A széles, ergonomikus, enyhén emelkedő és könnyű alumínium kormány jobb irányíthatóságot biztosít Homokfúvott és feketére eloxált Szélesség: 640 mm |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormánycsapágy | Stevens AH 1 1/8 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Havoc |
| Nyeregcső | Oxygen Driver |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | CONTINENTAL Contact Speed |
| Első gumi méret | 28-622 |
| Hátsó gumi | CONTINENTAL Contact Speed |
| Hátsó gumi méret | 28-622 |
| Felni | Oxygen Comp-D A19 |
| Első agy | SHIMANO Deore HB-M6000 |
| Hátsó agy | SHIMANO Deore FH-M6000 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2022 |
| Súly | 10.9 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!