Leírás
A 2024-es STEVENS Strada 600 fitnesz kerékpár a városi közlekedés és a sportos tekerések tökéletes kombinációját nyújtja. A kerékpár vázát könnyű, de erős alumínium 6061 TB anyagból készítették, amely optimális merevséget és tartósságot biztosít. Az S-Lite alumínium villa kiváló irányíthatóságot és rezgéscsillapítást nyújt, így a Strada 600 rendkívül sima utazási élményt kínál.
A Shimano Tiagra 2x10 sebességes váltórendszer pontos és megbízható váltást biztosít, míg a Tektro hidraulikus tárcsafékek (160 mm-es rotorokkal) garantálják a biztonságos fékezést még nagy sebességnél is. A kerékpár Schwalbe Spicer Plus gumiabroncsokkal van felszerelve, amelyek defektvédelemmel és reflexcsíkkal rendelkeznek, így a kerékpár ideális választás a mindennapi ingázáshoz és a hosszabb túrákhoz is.
A Strada 600 további előnyei közé tartozik a belső kábelvezetés, az opcionálisan felszerelhető sárvédők és csomagtartók, valamint az integrált kitámasztó rögzítési lehetőség, amely tovább növeli a kerékpár praktikumát. A kerékpár súlya 11.5 kg, és több méretben is elérhető, hogy minden kerékpáros megtalálja a számára legmegfelelőbb méretet.
A STEVENS Strada 600 2024 ideális választás mindazok számára, akik egy gyors, kényelmes és megbízható kerékpárt keresnek városi használatra és sportos kihívásokra egyaránt
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | 6061 TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 55 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | STEVENS S-Lite |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Tiagra |
| Hajtómű fogszám | 50-34T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-HG500 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-HG54 |
| Pedál | ATB Pro Reflex |
| Első váltó | Shimano Tiagra |
| Hátsó váltó | Shimano Tiagra |
| Váltókar | Shimano Tiagra |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T280 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | TR160-35 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Driver |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 600 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | Oxygen Driver |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Havoc |
| Nyeregcső | Oxygen Driver |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Spicer Plus |
| Első gumi fajta | Puncture Guard |
| Első gumi méret | 35-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Spicer Plus |
| Hátsó gumi fajta | Puncture Guard |
| Hátsó gumi méret | 35-622 |
| Felni | Oxygen COMP-D A19 |
| Első agy | Formula CL-25 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-26 |
| Hátsó agy méret | 135 x 9 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 11.5 kg |