Leírás
A KTM Ultra Glorious 2023 egy sokoldalú MTB kerékpár, amelyet azoknak terveztek, akik egyaránt élvezik a városi kerékpározást és a trail bringázást. Az alumínium váz kiváló merevséget biztosít, miközben a modern geometria, a hosszabb felsőcső és a laposabb fejcsőszög stabilabbá teszi a kerékpárt a meredek lejtőkön és a gyors szakaszokon. A belső kábelvezetés letisztult megjelenést biztosít, így a kerékpár nemcsak funkcionális, de hihetetlenül esztétikus is.
A 12 sebességes Shimano Deore M6100 váltórendszer pontos és megbízható váltást nyújt minden terepen. A 100 mm-es rugóúttal rendelkező Suntour Raidon XC villa levegős csillapítással gondoskodik a kiváló terepkezelésről, míg a Maxxis Rekon Race gumiabroncsok biztosítják a megfelelő tapadást és irányíthatóságot a különböző felületeken. A Shimano MT201 hidraulikus fékek erőteljes és megbízható fékezést kínálnak, még a nedves körülmények között is.
Ez a kerékpár ideális választás azoknak, akik egy strapabíró és sokoldalú bringát keresnek elérhető áron. A váz kompatibilis sárvédőkkel, csomagtartóval és kitámasztóval is, így akár ingázáshoz, akár hétvégi kalandokhoz is remekül használható.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 MTB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour Raidon XC RLR |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore MT510 |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Pedál | KTM Comp MTB BF |
| Hátsó váltó | Shimano Deore M6100 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M6100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT201/MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp Flat Top |
| Kormány szélesség | 700 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | KTM Comp |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Comp MTB Sport |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Maxxis Rekon Race |
| Első gumi fajta | EXO |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Rekon Race |
| Hátsó gumi fajta | EXO |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | KTM Sport |
| Első agy | Shimano HB-MT200 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano FH-MT401 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 13.6 kg |