Leírás
A KTM Chicago 271 MTB egy kiváló belépő szintű kerékpár azok számára, akik szeretnének felfedezni az off-road világát. A kerékpár könnyű, de strapabíró alumínium váza biztosítja a kényelmes és gyors haladást mind városi utakon, mind enyhe terepen. Az SR Suntour villa 80 mm-es rugóútja simítja ki a kisebb terepakadályokat, ami még élvezetesebbé teszi a túrákat.
A Shimano Altus 2x9 sebességes váltórendszer precíz váltást nyújt, így a kerékpár könnyedén kezelhető különböző terepviszonyok között. A Schwalbe Smart Sam abroncsokkal ellátott 27.5"-os kerekek kiváló tapadást és stabilitást biztosítanak, akár erdei ösvényeken, akár kavicsos utakon haladsz.
A Chicago 271 egyik legnagyobb előnye a Tektro hidraulikus tárcsafékek jelenléte, amelyek nagy fékerőt és megbízhatóságot nyújtanak bármilyen időjárási körülmény között. Ez a kerékpár egy tökéletes választás mindazoknak, akik a mindennapi közlekedés mellett szeretnének könnyű terepekre is merészkedni, kompromisszumok nélkül.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | M1100-M |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour SF19-XCT30 HLO DS |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 80 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano MT101-2 |
| Hajtómű fogszám | 36-22T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano Alivio HG200-9 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | KMC Z9 |
| Pedál | KTM LINE MTB BF |
| Első váltó | Shimano Altus M2000 |
| Hátsó váltó | Shimano Altus M2000-SGS shadow |
| Váltókar | Shimano Altus M2010 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T275 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano Altus RT10 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM LINE Riser |
| Kormány emelkedés | 12 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | RITCHEY Zero Logic PRESS FIT |
| Markolat | KTM Line MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM LINE SPORT |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | SCHWALBE Smart Sam |
| Első gumi fajta | K-Guard |
| Első gumi méret | 57-584 |
| Hátsó gumi | SCHWALBE Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | K-Guard |
| Hátsó gumi méret | 57-584 |
| Felni | KTM |
| Első agy | Shimano Tourney HB-TX505 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Tourney FH-TX505-8 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 105 kg |
| Súly | 14.7 kg |