Leírás
A 2022-es KTM Penny Lane 272 egy megbízható és tartós belépő szintű mountain bike, amely tökéletes választás a mindennapi közlekedésre és az alkalmi terepezésre. A kerékpár könnyű alumínium vázzal rendelkezik, amely biztosítja a stabilitást és a tartósságot, miközben a Suntour XCE28 villa 80 mm-es rugóútjával kényelmes és zökkenőmentes haladást nyújt különböző terepeken.
A Shimano Tourney TX800 váltórendszer 3x8 sebességes váltási lehetőséget biztosít, így a kerékpár könnyen alkalmazkodik a különböző útviszonyokhoz. A váltók pontos és megbízható működése lehetővé teszi a könnyed váltást, akár városban, akár enyhe terepen. A Shimano Acera hidraulikus tárcsafékek nagy fékerőt biztosítanak, így a kerékpár minden körülmény között garantálja a biztonságos megállást.
A kerékpár további előnyei közé tartoznak a Smartpac Twinskin abroncsok, amelyek kiváló tapadást és stabilitást biztosítanak a laza talajon is. A KTM Line alkatrészek, beleértve a kormányt, nyerget és pedálokat, növelik a kényelmet és a funkcionalitást, így a Penny Lane 272 ideális választás mindazok számára, akik egy strapabíró, de megfizethető hegyikerékpárt keresnek a mindennapokra.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 MTB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 32 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour SF19-XCE28 DS |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 80 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Tourney TY301 |
| Hajtómű fogszám | 42-34-22T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano Tourney HG200 |
| Fogaskoszorú fogszám | 12-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | KMC Z8.3 |
| Pedál | KTM Line MTB BF |
| Első váltó | Shimano Altus M313 |
| Hátsó váltó | Shimano Tourney TX800-SGS |
| Váltókar | brake/shiftlever combination |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Acera EF505/MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano Altus RT10 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM LINE Riser |
| Kormány emelkedés | 12 mm |
| Kormányszár | KTM LINE |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | RITCHEY Zero Logic Press Fit |
| Markolat | KTM Line MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | Smartpac |
| Első gumi fajta | TwinSkin |
| Első gumi méret | 54-584 |
| Hátsó gumi | Smartpac |
| Hátsó gumi fajta | TwinSkin |
| Hátsó gumi méret | 54-584 |
| Felni | KTM Sport |
| Első agy | - Shimano Tourney HB-TX505 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Tourney FH-TX505 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 105 kg |
| Súly | 14.7 kg |