Leírás
A KTM Prowler Exonic 2023 a modern hegyikerékpározás csúcsát képviseli, amelyet kifejezetten extrém downhill és technikai terepek meghódítására terveztek. A RockShox villa és hátsó felfüggesztés hihetetlen irányíthatóságot és stabilitást nyújt még a legtechnikásabb ösvényeken is. A Straight-Line-Link (SLL) technológia nemcsak a lejtmenetek során garantál kiváló teljesítményt, hanem mászások során is, köszönhetően a progresszív geometriának, amely segíti az irányíthatóságot. A karbon váz rendkívül könnyű, ugyanakkor rendkívül merev, így a legextrémebb igénybevételnek is ellenáll.
A SRAM XX1 AXS elektronikus váltórendszer a legmodernebb technológiával biztosít precíz és zökkenőmentes váltást, amelyet a leghosszabb túrák és a legdurvább trail szakaszok sem terhelnek túl. A Maxxis Minion DHR II abroncsok kiváló tapadást és gördülékenységet nyújtanak minden terepen, legyen szó bikeparkról vagy hegyi ösvényekről.
Ez a kerékpár a komoly MTB rajongóknak készült, akik a lehető legjobb teljesítményt keresik minden szituációban.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Prowler Performance Carbon SLL-LT |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | RockShox Lyrik Ultimate Flight Attendant |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 160 mm |
| Rugóstag | RockShox SuperDeluxe Flight Attendant |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM XX1 Flight Attendant DUB Carbon |
| Hajtómű fogszám | 30T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | SRAM XX1 Eagle XG-1299 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-52T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | SRAM XX1 Eagle |
| Hátsó váltó | SRAM XX1 Eagle AXS |
| Váltókar | SRAM AXS Rocker-Paddle |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Magura MT7 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Magura MDR-P |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Prime Trail35 Carbon rizer20 |
| Kormány szélesség | 800 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | KTM Team Trail35 |
| Kormánycsapágy | KTM Team drop/in |
| Markolat | ESI Chunky silicone |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco GND Open Fit Supercomfort Manganese Rails |
| Nyeregcső | RockShox Reverb AXS wireless |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Maxxis Minion DHR II |
| Első gumi fajta | EXO/TR |
| Első gumi méret | 62-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Minion DHR II |
| Hátsó gumi fajta | EXO/TR |
| Hátsó gumi méret | 62-622 |
| Felni | Mavic Crossmax Carbon XLR |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 114 kg |
| Súly | 13.4 kg |