Leírás
A KTM Prowler 1964 2023 egy igazi kalandkerékpár, amelyet a hegymászás és a lejtőzés megszállottjainak terveztek. RockShox első villával és FOX Float X Performance csillapítóval kombinálva ez a kerékpár magabiztosan mozog még a legnehezebb terepen is. Az alumínium váz nemcsak könnyű, de a KTM által fejlesztett SLL technológiának köszönhetően extra merevséget és maximális irányíthatóságot garantál.
A SRAM SX Eagle 12 sebességes váltó sima váltást biztosít, míg a Shimano M4100/MT420 fékek kiváló fékerőt biztosítanak, függetlenül attól, hogy merre tartasz. A Continental Trail King abroncsok könnyed gördülést és stabilitást biztosítanak, hogy minden kihívással szembenézhess, legyen az egy nehéz hegyi ösvény vagy egy technikás bikepark szakasz.
Ez a modell azok számára készült, akik nem csak a lejtmenetekben keresik az izgalmat, hanem a mászások során is maximális teljesítményt szeretnének elérni.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Prowler Alloy6061 triplebutted SLL-LT |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | RockShox 35 Silver TK |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 160 mm |
| Rugóstag | FOX Float X Performance |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM SX Eagle DUB |
| Hajtómű fogszám | 30T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | SRAM SX Eagle PG-1210 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | SRAM NX Eagle |
| Hátsó váltó | SRAM SX Eagle |
| Váltókar | SRAM SX Eagle |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano M4100/MT420 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team Trail35 rizer25 |
| Kormány szélesség | 800 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | KTM Team Trail35 |
| Kormánycsapágy | KTM Team drop/in |
| Markolat | ESI Chunky silicone |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco GND |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Continental Trail King |
| Első gumi fajta | ShieldWall |
| Első gumi méret | 60-622 |
| Hátsó gumi | Continental Trail King |
| Hátsó gumi fajta | ShieldWall |
| Hátsó gumi méret | 60-622 |
| Felni | Ambrosio E30 Trail |
| Első agy | Shimano MT410B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano MT400B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 109 kg |
| Súly | 16.9 kg |