Leírás
A teszt- és díjnyertes ONE-FORTY a világ legnehezebb útvonalaira készült ultimate trail bike. Ez a modern trail kerékpározás csúcsa: a szuper meredek 80°-os ülésszög, az alacsony első rész és a középrész lehetővé teszi, hogy a legtechnikásabb emelkedőket is megmássza, míg a minden méretben hosszabb elérési távolság és a kiegyensúlyozott 65°-os fejszög azt jelenti, hogy még mindig több, mint alkalmas bármilyen lejtő megszelidítésére. AGILOMETER méretezési rendszerünkkel a versenyzők magasságuktól függetlenül hosszabb vagy rövidebb nyúlású vázat használhatnak, a felfüggesztés pedig a méret növelésével egyre progresszívebbé válik, hogy jobban megbirkózzon a nehezebb/erősebb versenyzőkkel. A nagyobb hatékonyság érdekében a súlycsökkentésre és a gördülési sebességre is összpontosítottunk. Minden kerékpár hosszú rugóútú dropper nyeregszárral, WIRE PORT kábelvezetéssel és megbízható menetes középrész, valamint a karbon vázak fedélzeti szerszámtárolóval és Fidlock mágneses palacktartóval rendelkeznek.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | ONE-FORTY LITE III |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 42.5 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Marzocchi Z2 |
| Villa típus | Levegős |
| Rugóstag | Rock Shox Deluxe Select+ |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore MT512 |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | KMC X12 |
| Középcsapágy | Shimano BB-MT-501 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore M6100 |
| Váltókar | Shimano SL-MT500-IL / Shimano Deore M6100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore M6120 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 203/203 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA EXPERT TR II |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 780 mm |
| Kormány emelkedés | 30 mm |
| Kormányszár | MERIDA EXPERT eTRII |
| Kormányszár átmérő | 35 mm |
| Kormányszár hossz | 40 mm |
| Kormánycsapágy | Acros ICR MERIDA EXTERNAL neck |
| Markolat | MERIDA EXPERT EC |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA COMP SL |
| Nyeregcső | MERIDA EXPERT TR II |
| Nyeregcső átmérő | 34.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Maxxis Minion DHF |
| Első gumi fajta | TR EXO 3C MaxxTera |
| Első gumi méret | 29 x 2.5 |
| Hátsó gumi | Maxxis Dissector |
| Hátsó gumi fajta | TR EXO+ MaxxTerra |
| Hátsó gumi méret | 29 x 2.4 |
| Felni | MERIDA COMP TR II |
| Első agy | Shimano TC500-B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TC500-MS-B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 135 kg |
| Súly | 16.09 kg (M) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!