Leírás
A KTM Myroon Exonic 2026 a mountain bike világának csúcsát képviseli, köszönhetően a hihetetlenül könnyű NanoPremium Carbon váznak. Ez a váz kiemelkedő merevséget biztosít, így ideális választás a teljesítményorientált kerékpárosok számára. A kerékpár Shimano XTR Di2 váltórendszerrel van felszerelve, amely vezeték nélküli technológiával biztosítja a pontos és megbízható váltást.
A Fox 32 Float SC 100 mm-es teleszkópos villa segít a terep egyenetlenségeinek simításában, míg a Shimano XTR fékrendszer kiváló fékerőt nyújt, még a legnagyobb sebességnél is. A Schwalbe Racing Ray és Rick XC Pro gumiabroncsok biztosítják a tökéletes tapadást és stabilitást minden terepen.
A 8.8 kg-os összsúlyával ez a kerékpár versenyzésre született, minden szükséges tulajdonsággal a gyors és hatékony teljesítményhez. A Myroon Exonic nemcsak a sebesség szerelmeseinek készült, hanem mindazoknak, akik a legeslegjobb minőséget keresik egy karbon mountain bike-ban.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Myroon NanoPremium Carbon UDH |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 32 Float SC Factory |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano XTR M9200 |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano XTR M9200 |
| Fogaskoszorú fogszám | 9-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M9100 |
| Középcsapágy | Shimano BB94-41A |
| Hátsó váltó | Shimano XTR Di2 M9250 shadow+ |
| Váltókar | Shimano XTR Di2 M9250 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano XTR M9220/M9200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano CL900 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | FSA KFX SIC Carbon |
| Kormány anyag | Karbon |
| Kormány szélesség | 780 mm |
| Kormánycsapágy | FSA ACR |
| Markolat | ESI Chunky |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Italia SLR Boost flow Carbon Rails |
| Nyeregcső | KTM Prime II Carbon flex |
| Nyeregcső anyag | Karbon |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 400 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Racing Ray |
| Első gumi fajta | Evo SuperRace TLE |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Rick XC Pro |
| Hátsó gumi fajta | Evo SuperRace TLE |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | Mavic Crossmax Ultimate Carbon |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 109 kg |
| Súly | 8.8 kg |