Leírás
A 2026-os KTM Myroon Prime az egyik legkönnyebb és leggyorsabb mountain bike a KTM kínálatában. A prémium karbon váz nemcsak merev és könnyű, hanem a modern dizájnjával biztosítja a maximális teljesítményt. A váz tervezése során növelték a hajtómű merevségét, így a Myroon Prime kiváló erőátvitelt nyújt, amelyet a 12 sebességes Shimano Deore XT Di2 váltórendszer egészít ki.
A FOX 32SC Float villa 100 mm-es rugóútjával a kerékpár simán halad át az egyenetlen terepen, míg a Mavic Crossmax SL kerekek és a Schwalbe gumik biztosítják a könnyed gurulást és a kiváló tapadást minden körülmény között. A belső kábelvezetés letisztult megjelenést kölcsönöz a kerékpárnak.
A KTM Myroon Prime ideális választás mindazok számára, akik egy versenyképes, könnyű és gyors MTB kerékpárt keresnek, amely a legmagasabb technikai színvonalat képviseli, legyen szó versenypályákról vagy technikás ösvényekről.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Myroon Premium Carbon UDH |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 38 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 32SC Float Performance |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore XT M8200 |
| Hajtómű fogszám | 30T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore XT M8200 |
| Fogaskoszorú fogszám | 9-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M8100 |
| Középcsapágy | Shimano MT800 pressfit MTB |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT Di2 M8250 shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore XT Di2 M8250 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore XT M8200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano CL800 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II flat |
| Kormány szélesség | 720 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | KTM Team II |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | ESI Chunky silicone |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco Shortfit Open Fit Wide |
| Nyeregcső | KTM Team II |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 400 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Racing Ray |
| Első gumi fajta | Evo SuperRace TLE |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Rick XC Pro |
| Hátsó gumi fajta | Evo SuperRace TLE |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | Mavic Crossmax SL S |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 110 kg |
| Súly | 9.9 kg |