Leírás
Az érték, a tartósság és a sokoldalúság voltak a kulcsszavak a 25 mm-es H 522 eMTB felnik tervezésekor. Ezek a felnik biztosan nem jelentenek majd korlátot semmilyen terepen vagy bringázás során.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 30 mm |
| Külső szélesség | 35 mm |
| Felni magasság | 20 mm |
| Küllőhossz átmérő | 602 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 150 kg |
| Súly | 615 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!