Leírás
A pénztárcabarát bringások számára készült, minden terepen helytálló „erőgép” a H 552, amely 30 mm-es belső szélességének köszönhetően szabad gumiabroncs-választást tesz lehetővé. A H 552 megbízható DT Swiss minőséget kínál olyan áron, ami igazán feltölt energiával.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 30 mm |
| Külső szélesség | 35 mm |
| Felni magasság | 20 mm |
| Küllőhossz átmérő | 564 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 150 kg |
| Súly | 580 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!