Leírás
Pont elég széles, pont elég könnyű. A 30 mm-es belső szélességű M 502 a kissé szélesebből az egészen széles gumikig ideális választás, így a legkeményebb terepekkel is magabiztosan megbirkózik. A DT Swiss bevált felnianyaga egy költséghatékony szegecselt illesztéssel párosul, amely kiváló egyensúlyt kínál az alacsony tömeg, a nagy szélesség és a kedvező ár között.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 30 mm |
| Külső szélesség | 35 mm |
| Felni magasság | 20 mm |
| Küllőhossz átmérő | 564 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 120 kg |
| Súly | 535 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!