Leírás
Építsd meg kerékszettedet az F 572 felnivel freeride és downhill pályákhoz, és éld át azt az adrenalinlöketet, amikor átugrod azt a hatalmas ugratót amit régóta akartál. Ez a kedvező árú, felni a legújabb generációs downhill felnik profiljára épül, 30 mm-es belső szélességgel. Úgy lett tervezve, hogy akkor is helytálljon, ha nem tökéletes az íved, vagy „ráesel” az ugrásra.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 30 mm |
| Külső szélesség | 35 mm |
| Felni magasság | 20 mm |
| Küllőhossz átmérő | 564 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 620 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!