Leírás
Egy könnyebb bringát mindig jobb irányítani is. Ez az oka annak, hogy a Nature-t duplán húzott alumíniumcsövekből készítettük el, amelyek anélkül csökkentik a súlyt, hogy feláldoznák az erőt vagy a tartósságot. Akár 50mm széles külsőknek is biztosítottunk elegendő férőhelyet, melyek növelik a kényelmet, a tapered fejcső pedig biztosítja a pontos irányíthatóságot. A rejtett csomagtartó és a sárvédő rögzítési pontok és a Smooth Welding hegesztések hozzájárulnak a váz letisztult külsejéhez, és megkönnyítik, hogy igényeidnek megfelelően felszereld. A többi vázunkhoz hasonlóan biztos lehetsz benne, hogy megfelelt a saját szigorú biztonsági tesztjeinknek is. Csak hogy igazán hosszú távon szolgálhasson téged.
Trekking Cross Geometry
Soha nem tudhatod, hová vezet a kevésbé járt út. Lehet sima, vagy kavicsos, vagy poros és kátyúkkal teli. A Trekking Cross Geometry-t erre terveztük: bármilyen úton, bármilyen körülmények között, bármikor. Rengeteg hely van a tapadó, széles abroncsok számára, a kezelhetőség pedig egyszerre fürge és biztonságos, így jó kezekben vagy, bármerre is tartasz.
Mounting Points
A CUBE-nál úgy gondoljuk, hogy egy funkcionális kerékpárnak is vonzónak kell lennie. A Nature sorozatunk csomagtartó és sárvédő rögzítési pontjait kifejezetten úgy terveztük, hogy erős és biztonságos rögzítési pontot biztosítsanak ezeknek a hasznos kiegészítőknek. Ugyanakkor nem feltűnőek és elegánsak, így kerékpárja továbbra is jól néz ki.
Smooth Welding
A Smooth Welding nem egyszerű, de az értékes dolgok általában nem is azok. Két előnye van. Először is, és ez a legnyilvánvalóbb, remekül néz ki: az egyik cső szinte belefolyik a másikba. Másodszor, és ami legalább ilyen fontos, segít minimalizálni a hegesztett területekre ható terheléscsúcsokat, ami a váz nagyobb szilárdságát és tartósságát eredményezi.
Semi Internal Cable Routing
A váltó és a fékek kábelei nélkülözhetetlenek, de nem feltétlenül akarod mindig látni őket. A félig integrált kábelelvezetésünk a váltó- és fékkábeleket az alsócsövön keresztül vezeti, ami tisztább megjelenést, simább váltásokat és kevesebb karbantartást eredményez. Így a CUBE kerékpárja jól néz ki és továbbra is úgy működik, ahogyan kell, Ön pedig csak arra koncentrálhat, hogy élvezze az tekerést.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium Superlite |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 62 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NEX HLO |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Cues U6000 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Cues LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-39T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | KMC xGlide |
| Pedál | CUBE PP MTB |
| Középcsapágy | Shimano MT501 |
| Első váltó | Shimano Cues U6010 |
| Hátsó váltó | Shimano Cues U6020 |
| Váltókar | Shimano Cues U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa méret | 160/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | CUBE Comfort Trail Bar |
| Kormány szélesség | 700 mm |
| Kormányszár | CUBE Performance Stem Pro |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | VP Integrated |
| Markolat | ACID Travel Comfort |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | ACID Sequence Pro 160 |
| Nyeregcső | CUBE Performance Post |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Land Cruiser |
| Első gumi fajta | Active |
| Első gumi méret | 50-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Land Cruiser |
| Hátsó gumi fajta | Active |
| Hátsó gumi méret | 50-622 |
| Felni | CUBE EX25 |
| Első agy | Shimano QC300 |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano QC300-HM |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 15.3 kg |