Leírás
A KTM X-Life Cross 2022 a cross trekking kerékpárok világában egy sokoldalú modell, amelyet a mindennapi közlekedésre és a szabadidős kerékpározásra terveztek. Az alumínium váz könnyű és merev kialakítást nyújt, miközben a 63 mm-es rugóúttal rendelkező Suntour NEX villa sima haladást biztosít egyenetlen terepen is. Az integrált kábelvezetés modern és tiszta megjelenést kölcsönöz a kerékpárnak, javítva az esztétikai értéket és a biztonságot.
A kerékpár 12 sebességes SRAM SX Eagle váltórendszerrel van felszerelve, amely gyors és precíz váltást biztosít a különböző terepviszonyok között. A Schwalbe Smart Sam gumiabroncsok kiváló tapadást és gördülékeny haladást kínálnak aszfalton és laza talajon egyaránt. A Shimano MT201/MT200 hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt garantálnak, bármilyen körülmény között.
Ez a kerékpár praktikus kiegészítők felszerelésére is alkalmas, mint például sárvédők és csomagtartó, így ideális választás városi ingázáshoz, valamint hétvégi túrákhoz. Az X-Life Cross kombinálja a trekking kerékpárok kényelmét a sportos teljesítménnyel, hogy minden kerékpáros igényt kielégítsen.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 OFFROAD |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NEX HLO |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM S650 Eagle |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | SRAM PG-1210 Eagle |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | SRAM NX Eagle |
| Pedál | KTM Comp MTB BF |
| Hátsó váltó | SRAM SX Eagle |
| Váltókar | SRAM SX Eagle Trigger |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT201/MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano Altus RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp rizer20 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | KTM Comp |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Ritchey Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp Ergo Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Első gumi fajta | Performance |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | Performance |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | KTM Sport |
| Első agy | Shimano Tourney HB-TX505 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Tourney FH-TX505-8 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 104 kg |
| Súly | 13.5 kg |