Leírás
A KTM X-Life Road 2022 kerékpár ideális választás azok számára, akik a városi ingázás és a szabadidős túrázás során is kiváló teljesítményt keresnek. A könnyű alumínium váz merev, mégis kényelmes kialakítást nyújt, míg a Suntour NEX 63 mm-es rugóúttal rendelkező villa sima haladást biztosít egyenetlen útfelületeken is. Az integrált kábelvezetés nemcsak letisztult megjelenést kölcsönöz, hanem növeli a biztonságot is.
A 3x9 sebességes Shimano váltórendszer precíz és könnyű váltást tesz lehetővé, amely hasznos a városi és vidéki utak különböző terepviszonyai között. A Schwalbe Smart Sam abroncsok kiváló tapadást és gördülékeny haladást nyújtanak, míg a Shimano MT200 hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt biztosítanak bármilyen körülmények között.
Ez a modell praktikus kiegészítőkkel is bővíthető, például sárvédőkkel és csomagtartóval, így még sokoldalúbbá válik. Az X-Life Road ötvözi a trekking kerékpárok kényelmét a sportos teljesítménnyel, hogy a legkülönbözőbb igényeknek is megfeleljen.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 OFFROAD |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour SF20-NEX HLO DS 63 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Acera T3010 |
| Hajtómű fogszám | 48-36-26T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano HG201 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | Shimano Capreo HG53 |
| Pedál | KTM Line Cross BF |
| Első váltó | Shimano Altus M370 |
| Hátsó váltó | Shimano Acera M3000-SGS shadow |
| Váltókar | Shimano Altus M2010 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano Altus RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line Riser 20 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Ritchey Zero Logic Press Fit |
| Markolat | KTM Comp Ergo Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | SCHWALBE Smart |
| Első gumi fajta | K-Guard |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | SCHWALBE Smart |
| Hátsó gumi fajta | K-Guard |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | KTM Casual |
| Első agy | Shimano HB-TX505 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano FH-TX505 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 114 kg |
| Súly | 13.5 kg |