Leírás
A 2024-es STEVENS Strada 1000 egy csúcskategóriás fitness kerékpár, amely a gyorsaságot, a sportosságot és a kényelmet egyesíti. Könnyű alumínium váza és karbon villája merev és stabil alapot ad, amely hatékony erőátvitelt és precíz irányíthatóságot biztosít. Sportos geometriája ideális a dinamikus tekerésekhez, ugyanakkor a hosszabb utak során is kényelmes testtartást nyújt.
A Shimano CUES U8000 2x11 sebességes váltórendszer sima és precíz váltást kínál, így a Strada 1000 minden körülmények között megbízható társ. A Shimano hidraulikus tárcsafékek erőteljes fékerőt biztosítanak, amely pontosan adagolható, ezáltal nagyobb biztonságot nyújt városi forgalomban és nagy sebességű edzéseken egyaránt.
A Continental gumik kiváló tapadást garantálnak aszfalton, míg az ergonomikus nyereg és a gondosan kiválasztott kiegészítők hosszabb túrák során is kényelmet biztosítanak. A STEVENS Strada 1000 ideális választás azoknak a bringásoknak, akik egy sportos, gyors és megbízható fitness kerékpárt keresnek a mindennapi edzésekhez és a teljesítményorientált közlekedéshez.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 58 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | STEVENS Full Carbon SL |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U8000 |
| Hajtómű fogszám | 46-32T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG700 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Első váltó | Shimano CUES U8000 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U8000 Shadow+ |
| Váltókar | Shimano CUES U8000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-RS405 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT54/SM-RT70 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-RS600 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo |
| Kormány szélesség | 600 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 110 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | STEVENS Race Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Vivo Ergo Sport |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Grand Prix Urban |
| Első gumi méret | 35-622 |
| Hátsó gumi | Continental Grand Prix Urban |
| Hátsó gumi méret | 35-622 |
| Felni | DT Swiss P 1800 Spline |
| Első agy | Shimano DH-UR705-3D |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Hátsó agy | Shimano FH-RS770 |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 9.8 kg |