Leírás
A STEVENS Strada 900 2023-as modellje ideális választás azok számára, akik egy gyors, könnyű és sokoldalú fitness kerékpárt keresnek. A 6061 TB alumíniumból készült váz nemcsak könnyű, hanem rendkívül merev is, ami kiváló erőátvitelt és irányíthatóságot biztosít. A belső kábelvezetés és az integrált állványrögzítés letisztult megjelenést kölcsönöz a kerékpárnak, miközben praktikus megoldásokat kínál a mindennapi használathoz.
A Shimano Ultegra 2x11 sebességes váltórendszer precíz és gyors váltást tesz lehetővé, amely különösen hasznos a változatos terepviszonyok között. A 50/34 fogszámú FSA Gossamer Pro hajtómű és a 11-28 fogszámú kazetta széles áttételtartományt biztosít, így a kerékpáros mindig megtalálhatja a megfelelő fokozatot. A Shimano BR-RS405 hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt nyújtanak, növelve ezzel a biztonságot nedves vagy csúszós körülmények között is.
A DT Swiss E 1800 Spline kerekek és a Continental Grand Prix Urban 35 mm-es gumiköpenyek kombinációja kiváló gördülési ellenállást és tapadást biztosít, miközben csökkenti a vibrációt és növeli a kényelmet hosszabb utazások során. Az Oxygen Scorpo kormány és nyeregcső, valamint a Selle Royal Vivo Ergo Sport nyereg ergonomikus kialakítása hozzájárul a kényelmes testtartáshoz és a hosszú távú komforthoz.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 58 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa típus | Merev villa |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA Gossamer Pro, 50-34T |
| Hajtómű fogszám | 50-34T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | SHIMANO Ultegra CS-R8000 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-28T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-HG701 |
| Középcsapágy | BB86 Pressfit |
| Első váltó | Shimano Ultegra FD-R8000-BM |
| Hátsó váltó | SHIMANO Ultegra RD-R8000-DSS |
| Váltókar | Shimano SL-RS700 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | SHIMANO BR-RS405 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Fékkar | Shimano BL-RS600 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | ergonómiai szempontok szerint kialakított, széles, könnyű alumínium kormány, 15 fokos hátrahajlással, így biztosítva a kényelmes, természetes kartartást és az irányíthatóságot homokfúvott és feketére eloxált felület szélesség: 580 mm a kormány tengelyvonala és a markolat közötti magasságkülönbség: 35 mm |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 580 mm |
| Kormány emelkedés | 35 mm |
| Kormánycsapágy | Stevens Race Taper 1 1/8 - 1 1/2 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Vivo Ergo Sport |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | CONTINENTAL Grand Prix Urban |
| Első gumi méret | 24 x 1.5 |
| Hátsó gumi | CONTINENTAL Grand Prix Urban |
| Hátsó gumi méret | 24 x 1.5 |
| Felni | DT Swiss E 1800 Spline |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2023 |
| Súly | 9.9 kg |