Leírás
A 2024-es STEVENS Strada 800 fitnesz kerékpár a sportos teljesítményt és a mindennapi használhatóságot ötvözi egy könnyű és gyors kerékpár formájában. Az alumínium 6061 TB váz és a STEVENS S-Lite alumínium villa biztosítja a kerékpár tartósságát és stabilitását. A Shimano CUES U6000 2x11 sebességes váltórendszer sima és precíz váltást garantál, míg a hidraulikus tárcsafékek (Shimano BR-UR300) megbízható fékerőt nyújtanak minden körülmények között.
A Strada 800 DT Swiss Endurance LN kerekekkel és Continental Contact Speed gumiabroncsokkal van felszerelve, amelyek kiváló tapadást és gördülési ellenállást biztosítanak. A kerékpár súlya mindössze 10.9 kg, így könnyen kezelhető és gyorsan reagál a kerékpáros mozdulataira. Az ergonómikus Oxygen Scorpo kormány és nyeregcső, valamint a kényelmes Selle Royal Vivo Ergo Sport nyereg hosszabb utak során is kényelmet biztosítanak.
A kerékpár modern és elegáns Frozen Silver színben kapható, és több méretben is elérhető, hogy minden kerékpáros megtalálja a számára legmegfelelőbb méretet. Az integrált sárvédő és csomagtartó rögzítési lehetőségek tovább növelik a kerékpár praktikumát és sokoldalúságát.
Az STEVENS Strada 800 kiváló választás mindazok számára, akik egy gyors, megbízható és jól felszerelt fitnesz kerékpárt keresnek, amely minden igényt kielégít a mindennapi használat és a sportos kihívások terén egyaránt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | 6061 TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 52 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | STEVENS S-Lite |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U6000 |
| Hajtómű fogszám | 46-32T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG400-11 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Pro Reflex |
| Középcsapágy | Pressfit BB86 |
| Első váltó | Shimano CUES U6000 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-UR300 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT30 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-MT201 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo |
| Kormány szélesség | 600 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | STEVENS Race Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Vivo Ergo Sport |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Contact Speed |
| Első gumi méret | 37-622 |
| Hátsó gumi | Continental Contact Speed |
| Hátsó gumi méret | 37-622 |
| Felni | DT Swiss Endurance LN |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 10.9 kg |