Leírás
A 2024-es STEVENS Primera könnyű, mégis erős alumínium vázzal készül, amely stabilitást és kényelmet kínál a mindennapos használat során. A 63 mm-es rugóúttal rendelkező SR Suntour teleszkópos villa lockout funkcióval rendelkezik, így a kerékpár kényelmesen veszi a városi úthibákat és a hosszabb túrák változatos terepviszonyait.
A hajtásról a Shimano CUES 2x10 sebességes rendszer gondoskodik, amely pontos váltást és széles áttételtartományt kínál. Ez lehetővé teszi a könnyű mászást emelkedőkön és a gyors haladást sík szakaszokon is. A Tektro hidraulikus tárcsafékek erőteljes fékerőt biztosítanak, így a Primera minden időjárási körülmény között biztonságosan irányítható.
A kerékpár teljes trekking felszereltséggel érkezik: csomagtartó, sárvédők, kitámasztó és világítás is megtalálható rajta. Többféle vázformában elérhető, így minden kerékpáros megtalálhatja a számára ideális modellt. A Primera egy megbízható társ, amely tökéletes városi közlekedéshez és hosszabb kirándulásokhoz is.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 52 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NX1 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U6000 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG300 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-39T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Alu Reflex |
| Első váltó | Shimano CUES U6000 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 Shadow |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T280 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR-35 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Tektro HD-T280 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Driver |
| Kormány szélesség | 630 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Nuvola Lady |
| Nyeregcső | Oxygen Driver |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Contact Urban |
| Első gumi fajta | PureGrip |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Continental Contact Urban |
| Hátsó gumi fajta | PureGrip |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Oxygen RM-26 |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-52 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M Briq-S T Senso+ |
| Hátsó lámpa | AXA Juno |
| Csomagtartó | Racktime |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher Comp |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 16.9 kg |