Leírás
A KTM Life Ride 2024 egy sokoldalú trekking kerékpár, amely a városi közlekedéstől a hosszabb túrákig bármilyen feladatra készen áll. A könnyű, de erős alumínium váza és a Suntour NEX teleszkópos villája segít kisimítani az út egyenetlenségeit, így minden utazás nagyszerű lesz. Az ergonomikus markolatok és a kényelmes nyereg hosszabb utak esetén is biztosítják a komfortot.
A Shimano 2x8 sebességes váltórendszer gyors és pontos váltást tesz lehetővé, így bármilyen terephez jól alkalmazkodik. A Vittoria Randonneur abroncsok és a Shimano hidraulikus tárcsafékek biztosítják a kiváló tapadást és fékerőt. A kerékpár teljes városi felszereléssel érkezik, beleértve a sárvédőket, csomagtartót, világítást és kitámasztót, így tökéletes választás a mindennapi használatra és a hosszabb túrákra is.
Ez a modell tökéletes kombinációja a kényelemnek, a praktikumoknak és a megbízhatóságnak, amely biztosítja, hogy minden túrád kellemes élmény legyen.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 ONROAD DISC |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NEX |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Tourney T501 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano HG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-40T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | Shimano HG40 |
| Pedál | KTM Line Onroad BF |
| Első váltó | Shimano FD-TY606 TS |
| Hátsó váltó | Shimano Acera M3020 SGS |
| Váltókar | Shimano EF505 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano EF505 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line rizer20 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | KTM Line Compact adjust |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp Ergo Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Rio 12 |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Vittoria Randonneur |
| Első gumi fajta | Reflex |
| Első gumi méret | 42-622 |
| Hátsó gumi | Vittoria Randonneur |
| Hátsó gumi fajta | Reflex |
| Hátsó gumi méret | 42-622 |
| Felni | KTM City |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | Center lock |
| Hátsó agy | Shimano QC300 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | Center lock |
| Küllőszám | 36 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | AXA Entry Dynamo30 Steady Switch |
| Hátsó lámpa | AXA Juno Steady |
| Csomagtartó | Racktime LIGHT KTM |
| Sárvédő | RPZ 28 KTM46 |
| Kitámasztó | KTM 28 adjustable |
| Láncvédő | SKS Chainblade |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 118 kg |
| Súly | 17.1 kg |