Leírás
A KTM Life Space 2024 egy kiváló minőségű trekking kerékpár, amely a városi közlekedéshez és hosszabb távú túrákhoz egyaránt ideális választás. A könnyű alumínium váza stabilitást és tartósságot biztosít, míg a Suntour NEX HLO teleszkópos villa kisimítja a terep egyenetlenségeit, növelve a komfortot akár a hosszabb túrák során is. Az ergonomikus markolatok és a jól párnázott nyereg további kényelmet nyújtanak.
A Shimano CUES 2x9 sebességes váltórendszer gyors és megbízható váltást biztosít, így a kerékpár könnyedén alkalmazkodik a változatos terepviszonyokhoz. A Tektro hidraulikus tárcsafékek kiváló fékerőt garantálnak, így biztosítva a maximális biztonságot minden időjárási körülmény között. A Schwalbe Marathon GreenGuard abroncsok nagyszerű tapadást és hosszú élettartamot biztosítanak.
A Life Space teljes városi felszereltséggel érkezik, beleértve a sárvédőket, csomagtartót, világítást és kitámasztót. A praktikus kialakítása és a tartós komponensei garantálják, hogy a kerékpár tökéletesen megfeleljen a mindennapi igényeknek és a túrák során is.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 ONROAD DISC |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour SF20 NEX HLO DS |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U4010 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano LG300 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | Shimano LG500 |
| Pedál | KTM Line Onroad BF |
| Első váltó | Shimano CUES U4000 TS |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U3020-SGS shadow |
| Váltókar | Shimano CUES U4000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T275 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line Riser 20 |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | KTM Line compact adjust |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp Ergo Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Explora Eco Moderate |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Marathon |
| Első gumi fajta | GreenGuard TwinSkin |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Marathon |
| Hátsó gumi fajta | GreenGuard TwinSkin |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | KTM Casual |
| Első agy | Shimano 3D37 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano CUES QC300 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 36 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | AXA Entry Dynamo45 Steady Switch |
| Hátsó lámpa | AXA Juno Steady |
| Csomagtartó | RACKTIME Light KTM |
| Sárvédő | SKS PET A 46 R |
| Kitámasztó | KTM 28 adjustable |
| Láncvédő | SKS Chainblade |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 118 kg |
| Súly | 17.2 kg |