Leírás
A KTM Life Joy 2024 egy kiváló trekking kerékpár, amelyet a mindennapi városi közlekedés és a hosszabb túrák szerelmeseinek terveztek. A könnyű, de tartós alumínium váza stabilitást és kényelmet nyújt, miközben a Suntour M3010 teleszkópos villa segít kisimítani a terep egyenetlenségeit, így minden utazás élménnyé válik. Az ergonomikus kialakítású markolatok tovább növelik a kényelmet, különösen a hosszabb utak során.
A Shimano váltórendszer gyors és megbízható váltást kínál, amely ideális a városi forgalomban való navigáláshoz és a könnyebb túrákhoz is. A Tektro V-fékek erős és biztonságos fékerőt nyújtanak, miközben a Vittoria Randonneur reflexcsíkos abroncsok kiváló tapadást biztosítanak minden felületen.
A Life Joy teljes városi felszereléssel rendelkezik: sárvédők, csomagtartó, világítás és kitámasztó teszik praktikussá és biztonságossá a mindennapi használatot. A kerékpár strapabíró felépítése és megbízható alkatrészei garantálják a hosszú távú kényelmet és megbízhatóságot.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 ONROAD |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour M3010 P |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 50 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Tourney T501 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-HG31 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | Shimano HG40 |
| Pedál | KTM Line Onroad BF |
| Első váltó | Shimano FD-TY606 TS |
| Hátsó váltó | Shimano Acera M3020 SGS |
| Váltókar | Shimano EF500 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro 837AL |
| Féktípus | V-fék |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line rizer20 |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | KTM Line Compact adjust |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp Ergo Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Rio 12 |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Vittoria Randonneur |
| Első gumi fajta | Reflex |
| Első gumi méret | 42-622 |
| Hátsó gumi | Vittoria Randonneur |
| Hátsó gumi fajta | Reflex |
| Hátsó gumi méret | 42-622 |
| Felni | KTM City |
| Első agy | Shimano DH-C3000-3 |
| Hátsó agy | Shimano QC300 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 36 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | AXA Entry Dynamo30 Steady Switch |
| Hátsó lámpa | AXA Juno Steady |
| Csomagtartó | Racktime LIGHT KTM |
| Sárvédő | RPZ 28 KTM46 |
| Kitámasztó | KTM 28 |
| Láncvédő | SKS Chainblade |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 117 kg |
| Súly | 16.2 kg |