Leírás
A 2023-as STEVENS E-Tremalzo elektromos hegyikerékpár ideális választás mindazok számára, akik egy erős és megbízható e-MTB-t keresnek a kihívást jelentő terepviszonyokhoz. A kerékpár váza könnyű és tartós 6061-es alumíniumból készült, amely biztosítja a kerékpár hosszú élettartamát és kiváló irányíthatóságát. A Bosch G4 Performance Line CX motor 85 Nm nyomatékot biztosít, amely elegendő erőt ad a meredek emelkedők leküzdéséhez és a hosszabb túrák teljesítéséhez. Az 500 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor a vázba integrált, így megőrzi a kerékpár letisztult megjelenését és alacsonyan tartja a súlypontot a jobb irányíthatóság érdekében.
A kerékpár SR Suntour XCR34 LO teleszkópvillával rendelkezik, amely 120 mm-es rugóúttal és zárható funkcióval van felszerelve, biztosítva a sima utazást még a durva terepen is. A Shimano Deore 10 sebességes váltórendszer precíz és megbízható váltást garantál, míg a Tektro hidraulikus tárcsafékek erős és megbízható fékerőt nyújtanak minden helyzetben.
A Schwalbe Smart Sam gumiabroncsok, amelyek méret-specifikusak (27,5" vagy 29"), kiváló tapadást és stabilitást biztosítanak, függetlenül a terepviszonyoktól. A kerékpár súlya 23,3 kg, maximális terhelhetősége pedig 140 kg, így ideális választás hosszabb túrákra és nehezebb terepen való használatra is.
Az E-Tremalzo két színben és többféle méretben érhető el, így minden kerékpáros megtalálhatja a számára legmegfelelőbb változatot. Ez a kerékpár kiváló választás mindazok számára, akik egy megbízható, erős és jól felszerelt e-MTB-t keresnek a kalandos utakhoz
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | 6061 DB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 51 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour XCR34 LO |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 120 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Oxygen E-Scorpo |
| Hajtómű fogszám | 34T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-M4100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-42T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-HG54 |
| Pedál | MTB Alu Flatpedal Reflex |
| Hátsó váltó | Sunrace RDMS103 |
| Váltókar | Sunrace DLMS33 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T280 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR180-35A |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| Fékkar | Tektro HD-T280 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 740 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | Oxygen E-Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 35 mm |
| Kormányszár hossz | 80 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 5° |
| Kormánycsapágy | STEVENS MTB Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Havoc |
| Nyeregcső | Oxygen E-Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam Performance |
| Első gumi fajta | ADDIX |
| Első gumi méret | 65-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam Performance |
| Hátsó gumi fajta | ADDIX |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | Oxygen RM-E25 Disc |
| Első agy | Strummer CLTP |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-52 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch G4 Performance Line CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Tejesítmény | 250 W |
| Akkumulátor | Bosch PowerTube 500 |
| Kapacitás | 500 Wh |
| Töltő | Bosch 4A charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch Intuvia 100 |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 23.3 kg |