Leírás
A STEVENS E-Tremalzo a Bosch Performance Line CX motorjával, amely 85 Nm nyomatékot biztosít, erőteljes támogatást nyújt a legmeredekebb emelkedőkön is. Az 500 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor elegendő energiát biztosít hosszabb túrákhoz, és diszkréten integrált az alumínium vázba, megőrizve a kerékpár letisztult megjelenését. A Bosch Purion 200 kijelző egyszerű és intuitív vezérlést tesz lehetővé, így mindig nyomon követheted a fontos információkat.
A 120 mm-es rugóúttal rendelkező SR Suntour XCR34 LO villa simítja ki az egyenetlen terepet, növelve a kényelmet és a kontrollt. A Shimano CUES U6000 10 sebességes váltórendszer Linkglide technológiával készült, amely tartósságot és sima váltást biztosít még terhelés alatt is. A Tektro HD-T280 hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt nyújtanak minden időjárási körülmény között, növelve a biztonságot lejtmenetben és technikás szakaszokon.
A Schwalbe Smart Sam gumiabroncsok kiváló tapadást és alacsony gördülési ellenállást kínálnak, így a STEVENS E-Tremalzo ideális választás mind a hobbi kerékpárosok, mind a tapasztalt mountain bike-osok számára, akik megbízható és sokoldalú elektromos kerékpárt keresnek. A kerékpár 27.5" és 29" méretben is elérhető, így mindenki megtalálhatja a számára megfelelő méretet és felszereltséget.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 DB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 41 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour XCR34 LO |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 120 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Oxygen E-Scorpo |
| Hajtómű fogszám | 34T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG300 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-48T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | MTB Flatpedal Reflex |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 Shadow+ |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T280 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR180-35A |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| Fékkar | Tektro HD-T280 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo |
| Kormány szélesség | 740 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | Oxygen E-Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 35 mm |
| Kormányszár hossz | 60 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 5° |
| Kormánycsapágy | STEVENS MTB Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Havoc |
| Nyeregcső | Oxygen E-Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam Performance |
| Első gumi fajta | ADDIX |
| Első gumi méret | 65-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam Performance |
| Hátsó gumi fajta | ADDIX |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | Oxygen RM-E25 Disc |
| Első agy | Strummer CLTP |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-52 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch G4 Performance Line CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Tejesítmény | 250 W |
| Akkumulátor | Bosch PowerTube 500 |
| Kapacitás | 500 Wh |
| Töltő | Bosch 4A charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch Purion 200 |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 23.5 kg |