Leírás
A 2024-es STEVENS 6X könnyű, de erős alumínium vázzal készült, amely sportos geometriájával gyors és kényelmes haladást tesz lehetővé. A 63 mm rugóúttal rendelkező SR Suntour NRX-D LO teleszkópos villa kisimítja az úthibákat és a murvás szakaszokat, így a kerékpár városi közlekedésben és hosszabb kirándulásokon egyaránt otthonosan mozog. A váz kialakítása lehetővé teszi a csomagtartó és sárvédők felszerelését, így teljes értékű trekkinggé alakítható.
A hajtásról a Shimano CUES 2x10 sebességes váltórendszer gondoskodik, amely széles áttételtartományt és precíz váltást kínál, legyen szó sík utakról vagy meredek emelkedőkről. A Shimano hidraulikus tárcsafékek erőteljes és jól adagolható fékerőt biztosítanak, így minden helyzetben biztonságos irányítást garantálnak. Ez a kombináció tökéletes választássá teszi a kerékpárt azoknak, akik sokoldalú és megbízható társra vágynak.
A Schwalbe Smart Sam gumiabroncsok kiváló tapadást és stabilitást nyújtanak aszfalton és kavicsos utakon egyaránt. Az Oxygen felnik és a kényelmes nyereg hosszabb távú használat esetén is komfortos élményt biztosítanak. A 6X egy modern, sportos trekking kerékpár, amely ideális mindennapi közlekedéshez és hosszabb túrákhoz is.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 58 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NRX-D LO |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U6000 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG300 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-39T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Pro Reflex |
| Első váltó | Shimano CUES U6000 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 Shadow |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-MT402-3A |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Driver |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 12 mm |
| Kormányszár | Oxygen Driver |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 110 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Havoc |
| Nyeregcső | Oxygen Driver |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Első gumi fajta | Performance |
| Első gumi méret | 42-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | Performance |
| Hátsó gumi méret | 42-622 |
| Felni | Oxygen Comp-D A19 |
| Első agy | Formula CL-25 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-26 |
| Hátsó agy méret | 135 x 10 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 12.9 kg |