Leírás
A CROSSWAY család a MERIDA termékcsalád gerincét képezi a bevezetése óta. Világszerte használják őket, és bizonyítottan megbízható, sokoldalú és szórakoztató közlekedési módot jelentenek. Úgy tervezték őket, hogy a felegyenesedett üléspozíciónak és a kényelemre összpontosító felszereltségnek - mint például a rugós villa, a rugós nyeregcső és az állítható kormányszárak - köszönhetően kényelmesen élvezhesse a környezetet, így a kényelem, az élvezet és a sokoldalú funkcionalitás tökéletes keverékét kínálják. Alkalmasak fitneszedzésre, ingázásra, erdei és ösvényeken való laza tekerésre. A kiváló minőségű, könnyű alumíniumból készült sárvédők, csomagtartók és rugóstagok felszerelésére alkalmas CROSSWAY termékcsalád tökéletes választás a mindennapi motorozáshoz. A felszerelt 700c kerekek könnyen gördülnek terepen, míg a 40 mm széles abroncsok extra térfogata defektvédelmet, tapadást és kényelmet biztosít.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | CROSSWAY TFS III |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 47 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NX1 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA Alpha Drive |
| Hajtómű fogszám | 48-36-26T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano HG500 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | KMC X10 |
| Pedál | VP VPE-891 |
| Első váltó | Shimano Deore |
| Hátsó váltó | Shimano XT T8000 Shadow |
| Váltókar | Shimano Deore |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT-400 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| Fékkar | Shimano MT-200 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA COMP CC |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 660 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | MERIDA EXPERT CC |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 80 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 5° |
| Kormánycsapágy | MERIDA M2340 |
| Markolat | MERIDA EXPERT EC |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA EXPERT TK |
| Nyeregcső | MERIDA COMP CC |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Maxxis Overdrive II |
| Első gumi méret | 700 x 40C |
| Hátsó gumi | Maxxis Overdrive II |
| Hátsó gumi méret | 700 x 40C |
| Felni | MERIDA COMP TK |
| Első agy | Shimano TX505 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TX505 |
| Hátsó agy méret | 135 x 9 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 120 kg |
| Súly | 12.42 kg |