Leírás
A 2022-es STEVENS 5X alumínium vázzal és sportos geometriával készült, amely egyszerre biztosít kényelmet és dinamizmust. A 63 mm rugóúttal rendelkező Suntour teleszkópos villa simává teszi a kavicsos utak és városi kátyúk leküzdését, miközben a váz kialakítása lehetővé teszi a csomagtartó és sárvédők felszerelését. Ez a bringa ideális választás azoknak, akik egy mindennapi használatra és hétvégi kirándulásokra egyaránt alkalmas kerékpárt keresnek.
A hajtást Shimano 3x9 sebességes rendszer biztosítja, amely pontos váltást és széles áttételtartományt kínál sík szakaszokra és emelkedőkre egyaránt. A Shimano hidraulikus tárcsafékek erős fékerőt és jól adagolható teljesítményt nyújtanak, így a kerékpár minden helyzetben biztonságosan irányítható marad.
A 5X robusztus felszereltséggel érkezik: Schwalbe Smart Sam gumiabroncsai jó tapadást biztosítanak aszfalton és murvás úton is. Az Oxygen felnik és a kényelmes nyereg hosszabb távokon is komfortos használatot garantálnak. A STEVENS 5X egy megbízható, sokoldalú társ a mindennapokban és a túrák során.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 55 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NCX-D LO |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano FC-T4010 |
| Hajtómű fogszám | 48-36-26T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-HG201 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-HG53 |
| Pedál | ATB Alu Comp Reflex |
| Első váltó | Shimano Acera |
| Hátsó váltó | Shimano Alivio Shadow |
| Váltókar | Shimano Alivio |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT30 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-MT200 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Driver |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 12 mm |
| Kormányszár | Oxygen Driver |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Havoc |
| Nyeregcső | Oxygen Driver |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam Active-Line |
| Első gumi fajta | KevlarGuard |
| Első gumi méret | 42-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam Active-Line |
| Hátsó gumi fajta | KevlarGuard |
| Hátsó gumi méret | 42-622 |
| Felni | Oxygen RM-M19 |
| Első agy | Shimano HB-M3050 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Shimano FH-M3050 |
| Hátsó agy méret | 135 x 10 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 13.2 kg |