Leírás
A 2024-es STEVENS 5X alumínium vázzal és sportos geometriával készült, amely egyszerre biztosít kényelmet és dinamizmust. A 63 mm rugóúttal rendelkező Suntour teleszkópos villa simává teszi a kavicsos utak és városi kátyúk leküzdését, miközben a váz kialakítása lehetővé teszi a csomagtartó és sárvédők felszerelését. Ez a bringa ideális választás azoknak, akik egy mindennapi használatra és hétvégi kirándulásokra egyaránt alkalmas kerékpárt keresnek.
A hajtást Shimano CUES 2x9 sebességes rendszer biztosítja, amely pontos váltást és széles áttételtartományt kínál sík szakaszokra és emelkedőkre egyaránt. A Tektro hidraulikus tárcsafékek erős fékerőt és jól adagolható teljesítményt nyújtanak, így a kerékpár minden helyzetben biztonságosan irányítható marad.
A 5X robusztus felszereltséggel érkezik: Schwalbe Smart Sam gumiabroncsai jó tapadást biztosítanak aszfalton és murvás úton is. Az Oxygen felnik és a kényelmes nyereg hosszabb távokon is komfortos használatot garantálnak. A STEVENS 5X egy megbízható, sokoldalú társ a mindennapokban és a túrák során.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NX1 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U4000 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG300 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Pro Reflex |
| Első váltó | Shimano CUES U4000 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U4000 Shadow |
| Váltókar | Shimano CUES U4000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T275 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR-35 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Tektro HD-T275 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Driver |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 12 mm |
| Kormányszár | Oxygen Driver |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 80 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Havoc |
| Nyeregcső | Oxygen Driver |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam Active-Line |
| Első gumi fajta | KevlarGuard |
| Első gumi méret | 42-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam Active-Line |
| Hátsó gumi fajta | KevlarGuard |
| Hátsó gumi méret | 42-622 |
| Felni | Oxygen RM-M19 |
| Első agy | Formula CL-51 |
| Első agy méret | 100 x 5 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-52 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 13.9 kg |