Leírás
A CROSSWAY család a MERIDA termékcsalád gerincét képezi a bevezetése óta. Világszerte használják őket, és bizonyítottan megbízható, sokoldalú és szórakoztató közlekedési módot jelentenek. Úgy tervezték őket, hogy a felegyenesedett üléspozíciónak és a kényelemre összpontosító felszereltségnek - mint például a rugós villa, a rugós nyeregcső és az állítható kormányszárak - köszönhetően kényelmesen élvezhesse a környezetet, így a kényelem, az élvezet és a sokoldalú funkcionalitás tökéletes keverékét kínálják. Alkalmasak fitneszedzésre, ingázásra, erdei és ösvényeken való laza tekerésre. A kiváló minőségű, könnyű alumíniumból készült sárvédők, csomagtartók és rugóstagok felszerelésére alkalmas CROSSWAY termékcsalád tökéletes választás a mindennapi motorozáshoz. A felszerelt 700c kerekek könnyen gördülnek terepen, míg a 40 mm széles abroncsok extra térfogata defektvédelmet, tapadást és kényelmet biztosít.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | CROSSWAY TFS III |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 47 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NEX HLO |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano FC-M371 |
| Hajtómű fogszám | 48-36-26T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-HG200 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | KMC M99 |
| Pedál | VP VPE-891 |
| Középcsapágy | FSA TH-7420ST-W |
| Első váltó | Shimano FD-M370 |
| Hátsó váltó | Shimano RD-M370 |
| Váltókar | Micro Shift SL-M850-L3 / Micro Shift SL-M859-R |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Power DS100 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA CC |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 660 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | MERIDA TK |
| Kormányszár átmérő | 25.4 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormánycsapágy | FSA TH888/NO.10 |
| Markolat | MERIDA EC |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA CROSS SPORT |
| Nyeregcső | MERIDA TK |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | MERIDA K1171 |
| Első gumi méret | 700 x 40C |
| Hátsó gumi | MERIDA K1171 |
| Hátsó gumi méret | 700 x 40C |
| Felni | MERIDA CC |
| Első agy | Shimano TX505 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TX505 |
| Hátsó agy méret | 135 x 9 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 120 kg |