Leírás
Sárvédő szett merevítőkkel
Készen állsz a gravel kalandokra! A nagy ütésállóságú, csúcsteljesítményű műanyagból készült SKS Speedrocker sárvédő szettet kifejezetten gravel, cyclocross és tárcsafékes országúti kerékpárokhoz tervezték. A hátsó sárvédő a teleszkópos hosszabbító profilnak köszönhetően is tökéletes fröccsenésvédelmet nyújt, rögzítése pedig masszív gumipántokkal történik.
Rugalmas rögzítési rendszer bármilyen geometriához
A rugalmas fülekkel kialakított rögzítőrendszer a váz bármilyen geometriájához illeszthető. Az integrált U-tartók ESC biztonsági rendszerrel nemcsak letisztult megjelenést biztosítanak, hanem maximalizálják a gumi és a sárvédő közötti szabad helyet is.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- Teleszkópos hosszabbító profil a hátsó részen.
- Ideális gravel és tárcsafékes országúti kerékpárokhoz.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Gravel |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Gyors rögzítésű |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 23-42 mm |
| Első hossz | 500 + 210 mm |
| Hátsó hossz | 950 mm |
| Súly | 408 g |
Vélemények
Írd meg a véleményed!
2026. 02. 06.
Könnyen szerelhető, stabil, nem zörög, tökéletesen teszi a dolgát.