Leírás
Sárvédő szett extra hosszú spoilerrel és merevítőkkel
A tökéletes védelem! Legyen szó téli edzésekről országúti kerékpárral vagy nyári esőben tett bringatúrákról, a Raceblade Long sárvédő tökéletes, teljes körű védelmet nyújt. A sárvédő vége egészen a kerékagy tengelyéig ér, az ultrakönnyű, extra hosszú spoiler pedig további fröccsenésvédelmet biztosít.
A tökéletes, minden irányból védő megoldás
A kétcsuklós, gyorsrögzítésű rendszer nemcsak gyors felszerelést tesz lehetővé, hanem aerodinamikus villákhoz és vázakhoz is illeszkedik, a merevítők hosszának állításával pedig pontosan a kerék ívéhez igazítható.
- Gyors rögzítés.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- Extra hosszú spoilerrel.
- Ideális országúti kerékpárosok számára.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Fix, pálcás |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 20-25 mm |
| Első hossz | 525 + 150 mm |
| Hátsó hossz | 805 + 150 mm |
| Súly | 493 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!