Leírás
Sárvédő szett merevítőkkel és rögzítőelemekkel
Versenyzőknek tervezett sárvédő: legyen szó téli edzésről vagy nyári esőben tett bringatúráról, az ultrakönnyű SKS Raceblade Pro sárvédő nagy ütésállóságú, csúcsteljesítményű műanyagból, extra hosszú spoilerrel készül, és tökéletes, teljes körű védelmet nyújt. A kétcsuklós, gyorsrögzítésű rendszer nemcsak gyors felszerelést tesz lehetővé, hanem aerodinamikus villákhoz és vázakhoz is illeszkedik.
Az ultrakönnyű sárvédő versenyzőknek
A Raceblade Pro a merevítők hosszának állításával pontosan a kerék ívéhez igazítható. A csomag karcálló védőfóliát is tartalmaz. Tárcsafékes kerékpárokhoz is alkalmas.
- Gyorsrögzítésű.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- Merevítőkkel és rögzítőelemekkel együtt.
- Ideális országúti kerékpárokhoz.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Fix, pálcás |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 20-25 mm |
| Első hossz | 519 mm |
| Hátsó hossz | 680 mm |
| Súly | 355 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!