Leírás
Strapabíró szendvics kialakítású sárvédőszett
A Bluemels Matt sárvédőszettel az esővíz és a felverődő szennyeződés nem rúg labdába. A klasszikus SKS sárvédők matt kivitelben nemcsak hatékony védelmet nyújtanak, hanem megjelenésükben is feldobják a kerékpárt. A Bluemels Matt sárvédők letisztult dizájnjukkal, egyszerű felszerelhetőségükkel, valamint az első és hátsó keréknél elhelyezett spoilerekkel tűnnek ki. A rugalmas szendvics szerkezetnek köszönhetően – amelyben ultrafinom alumíniumcsíkok vannak műanyag bevonatba ágyazva – rendkívül erősek, merevek és korrózióállók.
Kiváló védelem a gumihoz közeli rögzítésnek köszönhetően
Az ASR biztonsági rendszer leoldja a merevítőpálcákat, ha ág kerülne a küllők közé, így megakadályozza a kerék megszorulását. A csomag tartalmazza a merevítőpálca-készletet, a rozsdamentes acél fix hidat és a rögzítőelemeket.
- Alumínium/műanyag szendvics kialakítás.
- Strapabíró, merev és korrózióálló.
- ASR biztonsági rendszerrel.
- Rozsdamentes acél fix híd.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking/Városi |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Fix, pálcás |
| Anyag | Alumínium/Műanyag |
| Kerék szélesség | 20-28 mm |
| Sárvédő szélesség | 35 mm |
| Első hossz | 780 mm |
| Hátsó hossz | 1285 mm |