Leírás
Masszív szendvics kialakítású sárvédő szett
Briliáns teljesítmény! Az SKS Bluemels Basic sárvédő szett tökéletesen illeszkedik a kerékpárra, és megbízható védelmet nyújt a sár és a felverődő víz ellen. A rugalmas szendvics szerkezetnek köszönhetően – amelyben ultrafinom alumíniumcsíkok vannak műanyag bevonatba ágyazva – a sárvédők rendkívül strapabírók, merevek és korrózióállók.
Stílusos kerékpározás biztonsági rendszerrel
Fényes felületével és rögzítőelemeivel a Bluemels Basic megjelenésben is kifogástalan. A merevítőpálca-biztonsági rendszer leoldja a pálcákat, ha ág szorulna a küllők közé, így megakadályozza a kerék blokkolását. A rögzített hidakkal ellátott V-alakú merevítők egyedi beállítást tesznek lehetővé. A hajtóműkivágások akkor is megkönnyítik a felszerelést, ha kevés a beépítési hely. A csomag minden szükséges rögzítőelemet és merevítőt tartalmaz.
- Alumínium/műanyag szendvics konstrukció.
- Merevítőpálca-biztonsági rendszer.
- Hajtóműkivágások.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking/Városi |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Fix, pálcás |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 32-47 mm |
| Sárvédő szélesség | 55 mm |
| Első hossz | 680 mm |
| Hátsó hossz | 1185 mm |