Leírás
Sárvédő szett rugalmas spoilerrel
Egyszerűen nem lehet hosszabb: a rugalmas spoilerrel ellátott Bluemels Style sárvédő szett kiváló, teljes körű védelmet nyújt a felcsapódó víz ellen. A rugalmas szendvics szerkezetnek köszönhetően – amelyben ultrafinom alumínium csíkok vannak műanyag bevonatba ágyazva – a sárvédő rendkívül strapabíró, merev és korrózióálló.
Új V-adapter ESC biztonsági rendszerrel
A fekete matt felületnek és a fekete rögzítőelemeknek köszönhetően a Bluemels Style megjelenésében is minden igényt kielégít. Az új fejlesztésű, ESC biztonsági rendszerrel ellátott V-adapter leoldja a dupla U-tartókat, ha egy ág a küllők közé szorulna, így megakadályozza a kerék beszorulását. A csomag rögzítőelemeket és tartókat is tartalmaz.
- Alumínium/műanyag szendvics szerkezet.
- Rugalmas spoilerrel.
- V-adapter ESC biztonsági rendszerrel.
- Masszív dupla U-tartók.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Fix, pálcás |
| Anyag | Alumínium/Műanyag |
| Kerék szélesség | 32-47 mm |
| Sárvédő szélesség | 56 mm |
| Első hossz | 890 mm |
| Hátsó hossz | 1300 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!